• T: 517 830 517
  • M: t.majcher@conceptgroup.pl
  • A: Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

PROJEKT WNĘTRZA TARNOWSKIE GÓRY - CZARNY DOM -

PROJEKT:

PROJEKTANT:

LOKALIZACJA:

WWW.CONCEPTGROUP.PL

TOMASZ MAJCHER

TARNOWSKIE GÓRY (POLSKA)

Projekt wnętrza domu w Tarnowskich Górach

 

Uwielbiamy projektować wnętrza dla odważnych klientów, którzy wiedzą czego chcą i nie boją się podejmować decyzji. Na początku naszej współpracy usłyszeliśmy, że przyjdzie nam zmierzyć się z sporą i bardzo wysoką przestrzenią dodatkowo klienci uwielbiają czerń pod każdą postacią.

W projekcie wnętrza zastosowaliśmy przepiękne naturalne materiały – płytki podłogowe ze strukturą kamienia w ciemnym, ciepłym kolorze. Na fragmentach ścian oraz meblach (wyspa kuchenna) zastosowaliśmy obłożenie spiekiem imitującym corten. W nawiązaniu do niego mamy też narożnik wypoczynkowy w rudym kolorze. Całość wnętrza oczywiście uzupełniona o czarne matowe fronty na meblach, czarne dodatki, oraz ściany, gdzie każda pomalowana jest w ciemnografitowym kolorze.

Wielu inwestorów widząc takie wnętrza – od razu jednak pyta jak z praktycznością? Lata doświadczeń pozwoliły nam nabrać umiejętności odpowiedniego doboru materiałów – staramy się dobrać tak elementy aby były jak najbardziej praktyczne. Mamy swoje ulubione i sprawdzone ciemne płytki. Kamienne blaty w czarnym kolorze, które spisuję się wyśmienicie i przede wszystkim dobre i sprawdzone farby, które idealnie kryją i zapełniają zamalowane przestrzenie.

Projektowanie wnętrz Tarnowskie Góry – czerń i światło

 

Światło to najważniejszy element ciemnego wnętrza – doskonale podkreśla jego elegancję – rozjaśniając zabudowy i ściany. Odpowiednie oświetlenie doskonale uwypukla struktury materiałów. Używając go musimy jednak pamiętać, że nie każde miejsce można podkreślić aby nie popsuć efektu.

Bardzo dobrym uzupełnieniem dla takich wnętrz jest także roślinność, która nadaje naturalności wnętrzu.

Architekt wnętrz Tarnowskie Góry – czyli to co potrzebujesz !

 

To wnętrze projektowaliśmy z niesamowitą przyjemnością – obecnie jesteśmy na etapie jego realizacji. Gdy tylko będzie to możliwe podzielimy się tutaj zdjęciami z realizacji aby pokazać, że to co jako architekt wnętrz potrafię zaprojektować można zrealizować – i to tak, że efekt będzie jeszcze bardziej niesamowity.

Jesteś obecnie na etapie zakupu swojej wymarzonej nieruchomości (niekoniecznie w Tarnowskich Górach – działamy także w innych miastach Śląska jak i poza jego granicami) – napisz, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Omówimy ją przy kawie, stworzymy projekt, pomożemy w realizacji!